Concetrs Coming Soon

Kup bilet >>

Jedyna taka konferencja marketingowa w regionie!

dni
godziny
minuty
sekundy
I edycja

Sprawdź:

12 prelegentów

którzy przekażą Ci swoją wiedzę podczas 20-minutowych wystąpień

nowe doświadczenia

które będziesz mógł wykorzystać w swojej pracy

rejestrowane rozmowy

które od nas otrzymasz i do których będziesz mógł w każdej chwili wrócić

23 kwietnia w Bydgoszczy odbędzie się II edycja konferencji marketingON. Jest to największe wydarzenie w branży marketingu w regionie. Już po raz drugi spotkamy się z najciekawszymi osobowościami ze świata mediów i biznesu, by porozmawiać o tym, jak skutecznie, lecz niewielkim kosztem, nadać naszym firmom rozpędu.


Wydarzenie jest adresowane zarówno dla przedstawicieli małych i średnich firm, freelancerów, jak i dla osób zajmujących się marketingiem w dużych firmach i korporacjach. Zapraszamy również osoby interesujące się marketingiem.


certyfikat

uczestnictwa

prezentacje

prelegentów

materiały

wideo

bufet

kawowy

darmowy

parking

WYSTĄPIENIA

START GODZ. 10:00

O prelegencie

Marketer, szkoleniowiec i wykładowca z 10-letnim doświadczeniem w branży. Od 3 lat pracuje pod własną marką. Zajmuje się budowaniem strategii komunikacji zarówno dla marek lokalnych, jak i ogólnopolskich. Z jej usług skorzystały już takie firmy, jak: TVN, Jeronimo Martins Polska, PAH, Unum czy Shell. Od stycznia 2017 roku prowadzi Niby-Prasówkę na Facebooku, wokół której zgromadziła ponad 8-tysieczną społeczność.

DAGMARA PAKULSKA

TEMAT

Personal branding - Twój klucz do sukcesu!

10:10-10:30

O prelegencie

Wieloletnia dziennikarka i PR managerka. Obecnie odpowiada za budowanie i rozwój strategii komunikacji w międzynarodowej sieci JYSK. Trenerka design thinking, prowadzi szkolenia z komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, uczestniczy jako ekspert w panelach na konferencjach branżowych, mentorka w programie Womenpreneur4change. Jej osiągnięcia to m.in.: nagroda główna Siła Przyciągania 2019, nagroda główna w kategorii "Najlepsze wideo wizerunkowo-rekrutacyjne za #JYSKvlog"- najlepsza kampania social media dla #JYSKvlog, ścisła 10 w finale konkursu “Sukces Pisany Szminką” w kategorii Sukces w Korporacji

ALEKSANDRA CHALIMONIUK

TEMAT

Jak przygotować kampanię za którą zgarnia się nagrody?

10:30-10:50

O prelegencie

Radca prawny, prelegent, autor artykułów na tomaszpalak.pl i w prasie. Pięciokrotnie na podium konferencji I love marketing, występował również na Infoshare, TEDx Fuckup Nights i licznych innych wydarzeniach. Wykładowca WSB, WSAiB, WSEI i UTH. Ekspert proszony o wypowiedź przez podmioty z zewnętrzne – między innymi TVN, Rzeczpospolitą czy money.pl. Rozmowy z Tomkiem prowadzono między innymi w ramach audycji Mała Wielka Firma oraz Dzień Dobry TVN. Prywatnie gitarzysta.

TOMASZ PALAK

TEMAT

Co zrobić, żeby prawo nie było tylko wydatkiem, ale sposobem na zysk?

10:50-11:10

O prelegentach

Sportowcy, twórcy Enea Bydgoszcz Triathlon największej imprezy triathlonowej w Polsce. Organizowane przez nich zawody przyciągają co roku ponad 4500 zawodników oraz 20000 kibiców. Bydgoski triathlon trzykrotnie zdobywał tytuł Imprezy Roku i na stałe wpisał się w kalendarz najważniejszych wydarzeń sportowych w Polsce.

ALEKSANDER SKORECKI

I JAKUB KUBIŃSKI

TEMAT

Marketing sportowy poprzez budowanie społeczności

11:10-11:30

PRZERWA KAWOWA

11:30-12:00

O prelegencie

Na co dzień razem ze wspólnikami prowadzą spółkę, której usługi i produkty budowane są wokół dynamicznie rozwijającego się kanału YouTube pt. "Przygody Przedsiębiorców". Miesięcznie ogląda ich ponad 200 000 przedsiębiorców z Polski i ze świata.

ADRIAN GORZYCKI

TEMAT

live wywiad NIESPODZIANKA :)

12:05-12:35

O prelegencie

Inżynier, fotograf, specjalista ds. promocji, przedsiębiorca, menager kwartetu smyczkowego Golden Gate String Quartet. Aanalityk pojawiających się zmian i trendów w nowoczesnym marketingu.Właściciel InvestStudio.pl i how2foto.com – firm zajmujących się produkcją filmową i zdjęciową oraz marketingiem sprzedaży. Pasjonat technologii, wody, racjonalnego gospodarowania dobrami i cyfrowego nomadyzmu. Sponsor reprezentacji Polski w Kabaddi.

MICHAŁ MATYSIAK

TEMAT

Jak tworzyć wysokiej jakości treści foto & video smartfonem

12:35-12:55

O prelegencie

Dyrektor zarządzający biura reklamy Polska Press Grupy. Z rynkiem mediów i reklamy związany od 1997 roku. W latach 2000-2014 związany był z Grupą Onet.pl, gdzie pełnił m.in. funkcje menadżera ds. klientów strategicznych, a od 2011 roku był dyrektorem sprzedaży i członkiem zarządu Grupy Onet.pl. Współpracę z Onetem zakończył jako wiceprezes zarządu Media Impact Polska, spółki odpowiedzialnej za sprzedaż serwisów Grupy Onet oraz tytułów prasowych i serwisów Ringier Axel Springer Polska.

MACIEJ KOSSOWSKI

TEMAT

Klient w zasięgu ręki

12:55-13:15

O prelegencie

Trener, Coach, Mentor, Mówca Motywacyjny oraz Menadżer z dwudziestoletnim doświadczeniem. Dyrektor ds. Rozwoju, w firmie BLACHY PRUSZYŃSKI. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców i Mentorów. Absolwent Szkoły Trenerów Biznesu na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.Twórca wielu modeli motywacyjnych dla działów sprzedaży. Doświadczenie niezbędne w procesie szkoleń i mentoringu, zdobył budując sieci dystrybucyjne w Polsce i zagranicą. Specjalizuje się w szkoleniach biznesowych.

TOMASZ KALKO

TEMAT

Mam kontakt i co dalej? Czyli słów kilka o bezpośrednim kontakcie z potencjalnymi klientami

13:15-13:35

O prelegencie

Specjalista w zakresie promocji i komunikacji w administracji samorządowej.Jest kuratorem profili Województwa Kujawsko-Pomorskiego na Facebooku, Twitterze, Instagramie, Flickr i Issuu. Za swoją pracę został dwukrotnie nagrodzony Kryształami PR: za najlepszy wizerunek samorządu w mediach społecznościowych w 2016 wyróżnienie, a w 2017 roku GrandPrix. Aktualnie profil Województwa Kujawsko-Pomorskiego na Facebooku jest drugim co do wielkości regionalnym profilem samorządowym.

TYMOTEUSZ TYMIŃSKI

TEMAT

wkrótce

13:35-13:55

PRZERWA KAWOWA

13:55-14:25

O prelegencie

Komendant komedii w Janinadaily.com. Demon prezentacji w PrezArt. Wirtuoz statystyki na Trinity College w Dublinie. Umie liczyć, opowiadać i opowiadać o liczeniu. Pisze bloga o swojej pracy na uczelni, mężu z politechniki i statystyce, a ponad 80 tysięcy ludzi chce to czytać. Nagranie z wykładu o statystyce, który wygłosiła na TEDx Koszalin, w chwili obecnej ma prawie 70 000 wyświetleń. Oprócz Polski, występowała również w Berlinie, Oxfordzie, Cambridge i Reykjaviku.

JANINA BĄK

TEMAT

Jak mierzyć, by się dowiedzieć? Analiza i interpretacja statystyk kluczowych dla rozwoju twojego biznesu

14:30-14:50

O prelegencie

Entuzjasta dobrze zaprojektowanej sprzedaży, jej procesu i punktów styku. Nagradzany prelegent i przedsiębiorca z 14-letnim doświadczeniem. Współautor książki „Biblia eBiznesu 2”, wykładowca na Politechnice Białostockiej (studia podyplomowe, Marketing internetowy). Przede wszystkim PRAKTYK. Rozwijał i zarządzał GO.PL sp. z o.o., które zdobyło nagrody w kategorii Innowacja. Był finalistą konkursu Aulery (2015). Dzisiaj jako konsultant i trener pomaga firmom zarabiać.

JAKUB CYRAN

TEMAT

Jaką rolę w sprzedaży ma marketing?

14:50-15:10

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

BILETY

I tura

249 zł netto

pierwsze 100 biletów!

299 zł netto

II tura

do 9 do 31 marca

III tura

IV tura

349 zł netto

399 zł netto

do 8 marca

do 1 do 23 kwietnia

IV tura

* Powyższe ceny są kwotami netto, należy do nich doliczyć podatek 23% VAT.

Zobacz, jak wyglądała poprzednia edycja:

LOKALIZACJA


Multikino Bydgoszcz

ul. Marszałka Ferdynanda Focha 48, Bydgoszcz

ORGANIZATOR

PATRONATY

KONTAKT

Tomasz Wolski

Katarzyna Jabłońska

telefon

697 770 341

e-mail

tomasz.wolski@polskapress.pl

telefon

52 32 63 181

e-mail

katarzyna.jablonska@polskapress.pl

O organizatorach >>

Polska Press Grupa 2020