Concetrs Coming Soon

Kup bilet >>

Polska Press Grupa

wróć

W naszym słowniku nie ma słów „rutyna” i „niemożliwe”. Stawiamy na innowacje, wychodzimy poza utarte schematy. Nasz zespół tworzą profesjonaliści z przeróżnych dziedzin – reklamy, wideo, content marketingu, grafiki, fotografii, dziennikarstwa. Znamy najnowsze trendy, stosujemy nieszablonowe rozwiązania, zaskakujemy, angażujemy, rozwijamy. Lubimy to, co robimy – i dlatego jesteśmy w tym tacy dobrzy.

Jako lider rynku mediów lokalnych codziennie dostarczamy naszym czytelnikom sprawdzone, najświeższe, najważniejsze wiadomości. Nasze gazety i serwisy internetowe stanowią główne źródło informacji dla mieszkańców regionu. Zajmujemy 8 miejsce w polskim Internecie, a nasze serwisy odwiedza blisko 17,5 mln użytkowników. Aż 62% polskich internautów czyta informacje na naszych stronach*.

Zajmujemy się nie tylko wydawaniem prasy. Nowe technologie i synergia mediów – to nasza pasja. Przygotowujemy ciekawe treści, spoty reklamowe, infografiki, organizujemy niestandardowe akcje promocyjne i fora dyskusyjne. Media społecznościowe nie mają przed nami tajemnic. Na naszych fanpage’ach na Facebooku mamy w sumie ponad 4,5 mln fanów – w różnym wieku, różnej płci, pracujących w różnych branżach. Prowadzimy nie tylko profile naszych wydawnictw, ale również strony partnerów i klientów.

ALE TO NIE WSZYSTKO!

JESTEŚMY FILMOWI

JESTEŚMY W CENTRUM WYDARZEŃ

Znajdujemy najlepsze ujęcia, mamy niestandardowe pomysły, patrzymy na świat przez różowy obiektyw. Nad naszymi produkcjami pracujemy kompleksowo – od koncepcji, przez scenariusz, po zapadający w pamięć efekt końcowy. W ciągu minionego roku zrealizowaliśmy 160 produkcji filmowych.Kiedy coś się dzieje, jesteśmy w swoim żywiole. Z sukcesami organizujemy wydarzenia biznesowe, społeczne, edukacyjne i kulturalne. Wspieramy przedsiębiorców z regionu, promujemy zdrowy tryb życia, edukujemy najmłodszych, chronimy środowisko, dostarczamy niezapomnianych wrażeń. Do naszych najbardziej popularnych eventów należą na przykład cykliczne Złote Karety, Złota Setka Kujaw i Pomorza, Nasze Dobre z Kujaw i Pomorza, Forum Seniora, Forum Rolnicze oraz akcje społeczne na rzecz walki z rakiem piersi (Siła KobieTY, Nadzieja jest kobietą).


www.polskapress.pl

Polska Press Grupa 2020

*Gemius/ PBI, 12.2018